آدرس:

مشهد - بلوار کوثر - کارخانه نوآوری

تلفن:

۰۹۱۵ ۷۷۹ ۷۳۱۵

معرفی سامانه رایاکانت

بررسی کیفیت محصولات و قطعات یکی از مراحل پرچالش در هر کارخانه و صنعتی است. در مرحله اول بررسی تمامی قطعات بسیار سخت و هزینه‌بر است و از جهتی بسیاری از پارامترهای لازم برای بررسی زمان زیادی به خود اختصاص می‌دهد. این موارد، تولید را دچار مشکل می‌کند و اجازه رشد را به تولیدی نمی‌دهد. هوش مصنوعی با کمک بینایی ماشین می‌تواند با سرعت و دقت بسیار بالا تمامی محصولات را از لحاظ کیفیت بررسی کند و حتی محصولاتی که استانداردهای لازم را ندارند از مدار تولید خارج کند.

یکی از کاربردهای مهم دیگر هوش مصنوعی در صنعت، مدیریت موجودی‌هاست. الگوریتم‌های #یادگیری_ماشین می‌توانند عرضه و تقاضا را با دقت خوبی پیش بینی کنند و این مورد می‌تواند به مدیریت انبار و موجودی‌ ها بسیار کمک کند. این الگوریتم‌ها داده‌های بسیار دقیق‌تری نسبت به نحوه سنتی شمارش و پیش بینی‌ها به شما ارائه می‌دهند و این موضوع می‌تواند برای شما تمایز ایجاد کند. 

این سامانه مبتنی بر مدل های #هوش_مصنوعی قادر است تا با استفاده از تکنیک های #پردازش_تصویر علاوه بر شمارش دقیق محصولات روی خط تولید، آن ها را  رهگیری و از لحاظ شاخص های کنترل کیفی بررسی کند. عدم محدودیت شمارش اجسام با اشکال مختلف و بهبود بهره وری  در خط تولید، از دیگر مزایای رایاکانت می باشد. این سامانه توسط شرکت بهین برازش رایان پویش پیاده سازی و آماده استفاده می باشد. همچنین این سامانه قادر است فرآیند تولید شما را از انبار مواد خام تا انبار محصولات با سرعت و دقت بالا مدیریت کند.

در ذیل مهم ترین مزایای سامانه شمارنده صنعتی رایاکانت را مشاهده می کنید.

جمع آوری و تحلیل داده ها

با استفاده از جمع آوری داده های تصویری در خط تولید می توان به کنترل و نظارت خودکار فرآیند های تولید و بهینه سازی زنجیره تامین و کاهش در هزینه های زمان و مصرف مواد خام کمک کرد.

رهگیری و شمارش محصولات

رهگیری محصولات در خط تولید و شناسایی کد قطعات و شمارش آنها که منجر به تسهیل مدیریت انبار داری می شود.

کنترل کیفیت محصول

این سامانه با امکان تشخیص و شناسایی محصولات معیوب ‌‌‍‍و مدیریت ضایعات ، کاهش هزینه های مرتبط با مرجوعی کالا و افزایش اعتماد مشتریان را به همراه داشت.

مرتب سازی محصولات

مرتب سازی بر اساس ویژگی هایی مانند ابعاد ،شکل و رنگ محصول به صورت خودکار باعث افزایش سرعت و دقت در بسته بندی و تولید می شود.

در ویدئو زیر کاربرد این محصول را در صنعت مشاهده می کنید.

این محصول قابلیت سفارشی سازی برای کاربردهای متنوع در کارخانجات و صنایع مختلف را دارا می باشد. جهت سفارش محصول هوشمند “رایاکانت” می توانید از طرق کانال های زیر با ما در ارتباط باشید.